• 262 переглядів
Салат з буряка з часником та майонезом

Найсмачніший, найпростіший, найдешевший, на кожен день! Салат з буряка з часником і майонезом робиться із звичайних, доступних для всіх продуктів. Він настільки легкий у приготуванні, що з ним впорається навіть господиня-початківець.
Рецепт на:
4 порції
Час приготування
1 годину
Покрокове приготування
Крок 1
Як зробити салат з буряка з часником і майонезом? Підготуйте усі необхідні продукти. Щоб салат вийшов зовсім домашній, і відповідно корисніший, майонез можна приготувати вдома самостійно.
Крок 2
Для приготування салату найголовніший крок - це відварити самий буряк. До готовності її потрібно відварювати приблизно 1-1,5 години, залежно від розміру. Я ж цього разу вирішила буряк запекти. Для цього кожну коренеплід промийте під проточною водою зі щіткою, обсушіть паперовими рушниками, загорніть у фольгу і покладіть духовку, розігріту до 180-190°С. Запікайте буряки близько 50-60 хвилин. Після чого дістаньте її з духовки, розгорніть та остудіть.
Крок 3
Охолоджений буряк очистіть від шкірки і промийте в холодній воді, обсушіть. Потім кожен коренеплід натріть на великій тертці і складіть салатник. За бажання можете нарізати буряки тонкою соломкою або дрібними квадратиками.
Крок 4
Зубчики часнику очистіть від лушпиння та пропустити через прес. Також часник можна подрібнити на дрібній тертці чи ножем. Додайте подрібнений часник у салатник до буряків. Кількість часнику, що додається до салату, підбирайте індивідуально, так для когось одного зубчика буде багато, для когось і п'яти мало. Тому додайте спочатку один зубчик, перемішайте, спробуйте, за необхідності додайте ще.
Крок 5
Додайте до салату майонез. Скільки додавати майонезу? Салат із буряків виходить соковитим і багато майонезу також додавати не потрібно. Але кому як подобається, я бачила любителів заливати салат майонезом. Крім того, додаючи майонез, сіль у салат я вже не кладу. Але якщо вам здасться, що салат малосолоний, то до смаку салат можна ще присолити.
Салат з буряка з часником вважається одним із корисних салатів у будь-яку пору року. Обидва ці овочі з легкістю можна зберігати довгий час у запасах будинку або купити в будь-якому продуктовому магазині. Собівартість такого салату буде мінімальною. Такий салат є як би базою для багатьох інших салатів: до нього можна додати волоські горіхи, чорнослив, малосолену оселедець або варене яйце і щоразу виходитиме новий салат. Пробуйте, експериментуйте!